19 fotek, 7.4.2012, 112 zobrazení, 1 komentář
17 fotek, 7.4.2012, 90 zobrazení, 2 komentáře
Rozdělov - velikonoční obřady na Velký pátek
9 fotek, 31.3.2012, 91 zobrazení, 2 komentáře
Květnou neděli v Rozdělově sloužil Otec Jaroslav Kučera a P. J.Hřebík. Slavení doprovázel chrámový sbor.
31 fotek, 5.6.2011, 207 zobrazení, 6 komentářů
Dnes přijalo sedm dětí první svaté přijímání v kostele svatého Václava v Rozdělově.
43 fotek, 27.5.2011, 213 zobrazení, 1 komentář
Noc kostelů v Rozdělově. Farní společenství připravilo program pro noc kostelů s bohatou duchovní i kulturní náplní. Začali jsme večerní mší svatou, po ní následovali Loretánské litanie zpívané sborem. Otec Jaroslav Kučera přivítal návštěvníky a popřá všem pěkné zážitky. Následovalo vystoupení farního pěveckého sboru, přednáška s prohlídkou kostela a současně program pro děti "Po stopách kostelníka". Následovala prohlídka varhan s výkladem a koncert na varhany. Pak jsme zavzpomínali na obnovu kapličky svatého Mikuláše na náměstí v Rozdělově (z roku 1991) promítáním starého filmu. Opět následovala komentovaná prohlídka kostela. Rozdělovský chrámový sbor zazpíval pro radost a farní kapela se připojila programem "Všechny národy tleskejte rukama". Průběžně probíhala prsentace činnosti farnosti na plátně. Na závěr "Zpěv o Naději" ve ztemnělém kostele osvětleném pouze svíčkami v rukách lidí, písně s Taizé si mohli se sborem zazpívat všichni přítomní. Co dodat? Bylo to milé pohlazení duchovní i kulturní a všem kdo se jakýmkoliv způsobem zapojili můj upřímný dík. J.H.
53 fotek, duben 2011, 110 zobrazení, 29 komentářů
25 fotek, 29.3.2010, 67 zobrazení, 1 komentář
Skupinka mladých si připravila a dvakrát uskutečnila křížovou cestu v našem kostele. Děkujeme Elišce, Kateřině, Lucii, Radce, Janovi a Norbertovi za duchovní zážitek.
14 fotek, 22.1.2009, 427 zobrazení, 3 komentáře
Setkání křesťanských církví na společných modlitbách v Kladně.
19 fotek, minulé úterý, 24 zobrazení, přidat komentář
65 fotek, letos v říjnu, 90 zobrazení, přidat komentář