Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.

Proměňte svá alba ve fotoknihu

Ideální jako dárek nebo jen tak pro sebe na památku.
Levně, rychle, jednoduše.

19 fotek, 7.4.2012, 111 zobrazení, 1 komentář
Rozdělov - velikonoční obřady na Bílou sobotu
17 fotek, 7.4.2012, 89 zobrazení, 2 komentáře
Rozdělov - velikonoční obřady na Velký pátek
9 fotek, 31.3.2012, 91 zobrazení, 2 komentáře
Květnou neděli v Rozdělově sloužil Otec Jaroslav Kučera a P. J.Hřebík. Slavení doprovázel chrámový sbor.
31 fotek, 5.6.2011, 203 zobrazení, 6 komentářů
Dnes přijalo sedm dětí první svaté přijímání v kostele svatého Václava v Rozdělově.
43 fotek, 27.5.2011, 213 zobrazení, 1 komentář
Noc kostelů v Rozdělově. Farní společenství připravilo program pro noc kostelů s bohatou duchovní i kulturní náplní. Začali jsme večerní mší svatou, po ní následovali Loretánské litanie zpívané sborem. Otec Jaroslav Kučera přivítal návštěvníky a popřá všem pěkné zážitky. Následovalo vystoupení farního pěveckého sboru, přednáška s prohlídkou kostela a současně program pro děti "Po stopách kostelníka". Následovala prohlídka varhan s výkladem a koncert na varhany. Pak jsme zavzpomínali na obnovu kapličky svatého Mikuláše na náměstí v Rozdělově (z roku 1991) promítáním starého filmu. Opět následovala komentovaná prohlídka kostela. Rozdělovský chrámový sbor zazpíval pro radost a farní kapela se připojila programem "Všechny národy tleskejte rukama". Průběžně probíhala prsentace činnosti farnosti na plátně. Na závěr "Zpěv o Naději" ve ztemnělém kostele osvětleném pouze svíčkami v rukách lidí, písně s Taizé si mohli se sborem zazpívat všichni přítomní. Co dodat? Bylo to milé pohlazení duchovní i kulturní a všem kdo se jakýmkoliv způsobem zapojili můj upřímný dík. J.H.
53 fotek, duben 2011, 110 zobrazení, 29 komentářů
25 fotek, 29.3.2010, 67 zobrazení, 1 komentář
Skupinka mladých si připravila a dvakrát uskutečnila křížovou cestu v našem kostele. Děkujeme Elišce, Kateřině, Lucii, Radce, Janovi a Norbertovi za duchovní zážitek.
14 fotek, 22.1.2009, 426 zobrazení, 3 komentáře
Setkání křesťanských církví na společných modlitbách v Kladně.
59 fotek, 22.4.2018, 131 zobrazení, přidat komentář