Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.

farnostrozdelov

206. Boží hrob ve Slaném 12.5.12

40 fotek 12.5.2012 156 zobrazení
Pouť k Božímu hrobu ve Slaném začala ve Smečně, kde jsme navštívili kostel Nejsvětější Trojice /prohlídku nám umožnil a požehnání na cestu nám udělil P.Karel Kunzl/. Potom okolo zámku jsme šli na Šternberk a do Přelíce. Zde jsme navštívili kostel Sv. Petra a Pavla. Dále do Kvíce a Kvíčku odkud jsme vystoupili k Božímu hrobu. Po rekonstrukci je kaple Božího hrobu i její okolí ve velmi pěkném stavu. Dík všem kdo se o to přičinili. Na kolech za námi přijeli tři další poutníci a dalších pět auty. Kulturně historickou náplň zajistil Vladimír, duchovní Otec Jaroslav. Celkem bylo patnác poutníků. Přes noční déšť byla cesta velmi příjemná. Těšíme se na příští společnou farní akci.
Vytvořte z tohoto alba: