127.Rozdělovská farnost v Hájku 22.5.10

Dnes si naše farnost udělala duchovně společenský den. První pěší skupinka vyrazila v šest hodin, druhá na kolech v půl osmé, třetí autobusem v půl deváté a ostatní přijeli auty. Cílem cesty bylo poutní místo Hájek. Nejdříve nás s historii kláštera v Hájku seznámil PhDr. V.Přibyl. Potom jsme měli v kapli loretánské litanie. Následovalo v refektáři pásmo "Žil jednou jeden člověk, jmenoval se František", pásmo sestavil PhDr. Vladimír Přibyl, přednesli rozdělovští farníci, doprovázela kapela společenství mladých. Mši svatou koncelebrovali P.Jaroslav Kučera a P.Jan Maria Vianney Dohnal ofm. Dalším bodem programu byl oběd připravený pani Langovou. Další čas jsme využili k opékání špekáčku, dětským hrám, procházce, starší ve skupinkách si povídali. Potom jsme se opět sešli v refektáři, kde byla pobožnost před Nejsvětější svátostí. V 15.30 jsme se rozloučili a dali jsme se na cestu k domovu. Myslím, že mohu za všechny poděkovat těm, kdo jakýmkoliv způsobem pomohli ke zdaru farního dne organizací, prací, hudbou, recitací, zpěvem, výborným pokrmem, obsluhou, prací v kuchyni a dobrou náladou. Prvních jedenéct fotografii pořídila, během dne v Hájku, pani Ludmila Molhancová.

Fototechnika

Olympus SP510UZ