55. Na Aldašíně u hrobu P.biskupa Jana Lebedy 14.3.09

Dovoluji si vám představit tradiční (28x) poutní putování z Levého Hradce na Velehrad. Několik obrázků z třetí etapy vedoucí z Úval do Sázavy. Kratičký popis, Úvaly, rodiště prvého pražského arcibiskupa Arnošta z Pardubic s kostelem Zvěstování Panny Marie. Škvorec podle kterého má jméno čtvrtý pražský arcibiskup Olbram ze Škvorce, s kostelem sv. Anny. Hradešín s kostelem sv. Jiří, nejstarší část kostela rotunda. Za Vyžlovkou jsme měli krátký odpočinek v lese na kládách zakončený polední modlitbou Anděl Páně. Jevany Aldašín - zde je pohřben náš bývalý farář z Rozdělova 1958-1968, později kanovník ve Staré Boleslavi a od roku 1988 pomocný biskup pražský. Společně jsme se u jeho hrobu pomodlili a vzpomněli na dobu komumistické totality. U kostela sv.Jiří se provádí oprava střechy nad sakristii. Přes Konojedy s barokním kostelem sv.Václava do Vlkančic kde byl opět krátký odpočinek a pak do Sázavy. Cestou jsme se pomodlili všechny čtyři růžence v pětičlenných skupinkách. Děkuji Jiří.

Slevy 25 % platí na všechny dárky z fotek. Vytvořte si z vašich fotek snadno fotoknihu, plakát, fotky na zeď a další fotoprodukty. Sleva platí po zadání kódu: Vajicka
S kódem: Vajicka Akce platí do 14. 4. 2024
Zjistit více