184. Setkání mládeže v Madridu 22.10.11

Mladí z naší farnosti se zúčastnili setkání mládeže s papežem Benediktem XVI v Madridu. Dnes uspořádali besedu pro farní obec a vyprávěli o svých zážitcích z cest i ze setkání. Odjížděli z Prahy do Annency a dále do Tarragony kde strálili týden s návštěvou v Barceloně. Druhý týden byl v Madridu s vyvrcholením vigilie a nedělní mše svaté s papežem na letišti u Madridu. Při návratu se zastavili ve Versailles. Vyprávění bylo plné osobních zážitků, promítání snímků a s řadou dodazů od posluchačů. Pro mladé bylo setkání velkým prožitkem a moc hezky o tom vyprávěli Eliška, Katka, Lucia, Radka, Růžena, Jan a Norek.

Fototechnika

Olympus SP510UZ